Главная
 
  | Колонки
 
petr1k petr1k  (107 comments)
Кто, если не мы? Когда, если не сейчас?
Vegas Vegas  (368 comments)
Акела промахнулся
Глас Народа Глас Народа  (117 comments)
Обращение команды Maverick
Vegas Vegas  (138 comments)
Честный киберспорт
 
Все колонки
  | Новые демки
 
Natus Vincere -vs- fnatic Bo3 21.18 MB (1096)
Virtus.pro -vs- Natus Vincere Bo3 12.57 MB (595)
fnatic -vs- ESC Gaming Bo3 11.07 MB (457)
Moscow Five -vs- zNation de_inferno 4.38 MB (434)
fnatic -vs- Natus Vincere de_mirage 5.25 MB (474)
Natus Vincere -vs- zNation de_dust2 5.68 MB (529)
fnatic -vs- Moscow Five de_nuke 3.92 MB (419)
Natus Vincere -vs- Moscow Five de_tuscan 7.25 MB (444)
fnatic -vs- zNation de_train 3.64 MB (420)
WinFakt -vs- Virtus.pro de_tuscan 5.78 MB (376)
ESC Gaming -vs- SK Gaming de_train 5.96 MB (481)
 
Все демки на сайте

Админский Креатифф

Written by BoSH[RC]
BoSH[RC]

18:10 / 17 Apr. 2003 ( 148 comments )

Может это и странно, но я решил запостить вот этот расказик:

GreenJek, авторская колонка

Current Mood: занятой
Current Music: Beastie Boys - Slow&Low
Вчера в "Назгуле" праздновался своеобразный юбилей. Исполнился ровно год работы одного из администраторов - GreatDragon'а. За год его работы было много всякого интересного (пару отпусков за свой счёт, одно увольнение), но Г.Драгон по прежнему с нами.

Так вот, очень не многие знают, что вышеупомянутый админ строчит в стол мегапапские креативы, один из которых я и выцыганил у него обманным путем и предлагаю вашему вниманию.

WARNING! Как обычно врубится только Львов и Днепр (привет Джо!).

Итак...

Ага, ось і сталось те про шо писали пророки!!!!
І зараз Я - скромний оповідач, розповім вам це, можна навіть сказати: "Висвітлю події тих далеких днів, коли ше ігри були класні і абсолютно всі неповторні, коли со'нце яскравіше світило, коли небо було синішим і у Львівському Кінотехнікумі ще не було "європейців".
Колись (про це писалось вище) жив собі Драгон. Жив і не тужив. І числився він тоді в злобній армії темних Назгулів. І не просто числився, а був одним з воєнначальників його армії. Причому був самим темним, з чорною душею - і тому діяв виняткого вночі. Цією армію керував самий жорстокий воєвода з тих, які памятає історія - ТРУПЕР. Це імя настільке страшне, шо всі хто числився в протистантах з жахом в очах, пошепки, з відразою до цього слова вимомляли його в темних кутках нашої, забутої всіми богами, реальності. Ті хто були трохи сміливіші, і відчували в собі якість сили і підтримку однодумців, навіть відкрито виступали проти тиранії ТРУПЕРА. Правда ніякої шкоди вони завдати йому немогли, так деколи кидались голословними фразами, повязаними обовязково з брудом і імям найжахливішого воєводи. ТРУПЕР дивився на це все з жартом, і відверто співчував їх немічності і "нікчемності".
Нажаль факт залишається фактом: тотальну диктатуру впроваджену ТРУПЕРОМ неміг ніхто повалити. Ті хто виступав проти неї нещадно придушувались і каралися "фінансовою" смерттю.
В ті часи війна була повсякденним явищем. Тому майстені воїни були у великій повазі. Всі ними захоплювалися і в кожного був свій Герой. Найбільш майстерні воїни і найбільша кількість Героїв були в арміїї ТРУПЕРА. Для тренування цієї масси народу використовувалися так звані "Копмьютені Клуби". Чому в назві було присутнє слово "компьютерні" історія незнає. Навіть до нашого часу ніхто з вчених не може розшифрувати значення цього слова. Існує тільки загальне припущення, що це був один з видів магії, присутньої в ті часи. Найбільші клуби мав ТРУПЕР. Він всіх примушував вступати в ряди своєї армії і тренувалися на полях бою своїх клубів. Воїни армії Назгул були найвправнішими і це дуже подобалось ТРУПЕРУ. Він всіляко заохочував їх прагнення до вищого і чогось більшого, тому щотижня дарував найкращим з своїх воїнів різноманітні призи. В основному це були квитки в "Кінопалац", де його воїни могли відпочити від щоденної роботи. Треба уточнити, що коштувало це задоволення досить дорого і ходити "нахаляву" в цей заклад могли тільки кращі з воїнів армії Назгул.
І от одного разу чорному воєнначальнику Драгону у вісні прийшловидіння. Прийшов до нього кривавий бог жадності Яндекс. Спитаєте: "Чому жадності?". Тому шо він хотів мати мати все шо тільки існує "на світі, хотів шоб поклонялись лише йому і тільки йому одному приносили дари. Він дуже ревносно відносився до інших богів. Спитаєте: "Чому кривавий?". Тому шо він ішов до своєї мети незважаючи нінащо, він досягав цілі будь яким способом, а так як його цілі часто суперечили інтересам інших богів і не тільки приходилось застосовувати крайні заходи: лилися ріки невинної крові, плач дітей, ридання матерів над могилами павших Герої
Значить прийшов до нього Яндекс і каже: Мені потрібен могутній артефак, який зберігається у скарбниці вашого головного "компьютерного клубу" - 20 золотих дисків. Саме завдяки цим дискам воїни клубу Назгул були такі майстерні. Річ в тому, що на цих дисках зберігалась інформація, можна навіть сказати що це були своєрідні аннали, в яких зберігалась історія воїнів стародавнього світу. Там вікривалися секрети їх майтерності, стилі бою і ше багато данних, які допомагали вижити в той жорстокий час. Крім того, диски були магічними і тому кожен хто іх переглядав набирався частини майстерності тих майстрів і тому ставав значно могутніших і небезпечнішим суперником для інших. Доступ до цих дисків мали тільки ТРУПЕР та його воєводи. А звичайним воїнам дозволялося переглядати диски в дуже рідких випадках, в основно в знак подяки за якісь визначні заслуги.
Принеси мені ці диски,- продовжував Яндекс.
У мене в вашій реальності є довірене лице. Це Чорна Відьма, яка прикідується сренькою бабусею і годує малюків цукерками. А в цукерках цих була страшна отрута. Той хто скоштує хочаб одну цукерту через 6 годин перетворювався на бездушного зомбі, основною ціллю якого було пошук і пожирання живої людської плоті. Роблячи це перетворення, Відьма поповнювала несчислені ряди армії Яндекса.
Відьма дасть тобі необхідні компоненти, щоб переправити диски через портал в мою реальність. Ось тобі карта місцезнаходження порталу.
Це карта зафіксувалась в памяті Драгона намертво. І вижжалась йому завжди, як тільки він закривав очі. Вона переслідувала його всюди, як нескінчене нічне страхіття. Три дні він не знаходив собі місця, незнав що робити.. З дної сторони ТРУПЕР. Стільки років відданої служби, стільки років самопожертви заради армії Назгула. А з другої сторони Яндекс, який по трупах доходить до своєї цілі. І одного дня він таки знайшов вихід з цієї, здавалось, безвихідної ситуації. Він звернувся за допомогою до темного чаклуна Цеде-Рома.
Всі вважали цього чаклуна божевільним і ніхто його не сприймав серйозно. Але Драгон знав, що чаклун наділений небувалою для простого смертного магічною силою.
Взамін за надану послугу чаклун попросив досить банальну плату: 60 рубінів розміром з кулак, мотивуючи це тим що вони потрібні для його магічних експериментів по переселенню душ. Дістати 60 рубінів не було великою складність, так як в скарбницях Назгула було незлічена кількість коштовностей. За ці рубіни Цеде-Ром зробив точні копії 20 золотих компактів Назгула, з єдиною різницею: вони не були наділені тою магічною силою і не впливали на переглядаючого їх і відповідно не наділяли їх ніякою наприродньою силою і здатністю до виживання в жорстоких боях.
І одною темною ніччю, взявши з собою одного самого відданого воїна, котрий називався кавеЛ, Драгон пішов до Чорної Відьми за компонентами потрібними для відправки компактів в реальність Яндекса. Добратись до відьми було не просто. Вона жила в найтемнішому куточку Темного Лісу, який в народі називали Шевченківський тракт. Пішла така назва від стародавнього мага, який перший зміг пройти цей ліс, подолавши всі його небезпеки.
Дорога до відьменого дому була повна небезпеки і переповнена запахом смерті.
Можливо Драгон і кавеЛ, так і не дійшли до неї, якби не мудрість Драгона. Справа в тому, що Дракон був воєводою Назгула і він нераз переклядав 20 магічних дисків, тому він звичайно знав історію мага Шевченка і
те як він зміг пройти Темний Ліс.

Ліс знаходився ніби в іншому вимірі, який по незрозумілилим причинам Пересікається з нашим і в ньому існують Три Світила. Ці світила періодично міняють, характеризуючи активність злих сил Темного Лісу. Зелене світло - найбільша активність і тому це найнебезпечніша пора для "гостів" лісу, жовте - активність зла значно менша, але все одно представляє собою досить велику небезпеку навіть для таких досвідчених людей як воїни армії Назгул. Червоне світило - це час тимчавої сплячки злих сил і тому найменше загрожує обриву "нитки житя" відвідувачів лісу.
Наділений такими знаннями Драгон і кавеЛ без особливих перешкод добрались дійшли до відьми.
Ми прийшли по наказу Яндекса,- каже Драгон, - Давай сюди компоненти для порталу, сука. Звичайно, о величний воїне. Для Яндекса все що завгодно. І Чорна Відьма дала Драгону 80 чорних рубінів і пергамент, на якому були написані руни, потрібні для відкриття порталу. Може вам ше цукерок в придачу дати, щоб ви свої сили поповнили, трохи розслабились, відпочили з дороги? - запитала відьма Засунь собі свої цукерки собі в жопу, кончена патаскуха! З цими словами воєвода Назгула і його відданий воїн пішли назад. Вийшовши з Темного Лісу вони зразу пішли на місце відкриття порталу, керуючись магічною картою. Ніч, як на зло, видалась надзвичайно темною і холодною. Дійшовши до потрібно місця Драгон почав готуватись до відриття порталу. Це місця являло собою невеличку галявину в центрі якої стояв корний камінь. На цьому камені потрібно було написати руни з пергаменту. Після того як остання руна була написана недалеко від чорного каменя відкрилась тріщина реальностей, в яку потрібно було кинути 80 чорних рубінів. Але коли Драгон кинув останній рубін в трішину, то побачив що потрал не відкривається. От сука! Ця Чорна Відьма наїбала мене! От виберуся з цієї халепи, зайду до неї і нагодую цю старуху, її ж власними цукерками. Добре, що далекоглядний Драгон захопив з собою це невеличкий мішечок рубінів зі скарбниці Назгула. Вирішив що, ще ЗО штук буде достатньо він кинув їх в трішину реальностей. І тут раптово піднявся страшний вітер, який буквально виривав траву з землі. Навколо чорного каменя почали літати якісь незрозумілі чорні тіні і сміятися. кавеЛ зразу втік з галявини і заховався за найближчим чагарником, тремтячи від страху. І це найкращий воїн, а що вже казати про решту. А Драгон так і залишився стояти не в силах рухнутися з місця.
Тріщина Реальностей почала розшируватися і збільшилась до розміру звичайних дверей і почала затягувати в себе повітря з такою силою, що з легкістю могла відірвати від землі коня. Але на Драгона затягуючий ефект порталу не діяв. Він дальше продовжував стояти на місці, не в змозі зробити з собою що небудь. Портал охопило полум"я, яке горіло не назовні, а в середину, підпорядковуючись напрямку вірту, неймовірної сили. Це продовжувалось декілька хвилин, але для Драгона ці хвилини перетворилися у вічність. Полум'я охоплювало портал все більше і більше. І поступово вогонь почав формувати руку, яка тягнулася до воєводи. Давай диски,- пролунало в голові Драгона, коли вогняна рука остаточно сформувалась. Підпорядковуючись незрозумілим силам він витягнув диски зі своєї похідної сумки і поклав їх у вогняну руку Яндекса. Як тільки диски опинилися у нього в руці/ вона миттю зникла в порталі, вогонь згас, вітер припинився, портал зник. Все це відбулося настільки швидко, що можна було подумати, що все це було лише кошмарним видінням. На сході вставало сонце....
Драгон розшукав кавеЛа, привів його до тями, бо бідний солдат від страху зомлів, і вони вдвох пішли в компьютерний клуб Назгул. Але це було лише початком. Тоді Драгон ше не знав, що Цеде-Ром з допомогою цих 60 рубінів, які отримав як плату за копіювання безцінного артифакту Назгула, захопить його душу і змусить служити собі ВІЧНО. РS: Все вищинаписане слід розцінювати не інакше як жарт :)


Последние колонки

Всего комментариев: 144
Страницы:  1  2  Next (>) 

45. 09:53 - 18 Apr, 2003 - Sanjok (Ghost.UAR.Net)

YO! GAMEINSIDE SUPPORT!!!

Зачем хостнеймы постящихся выложили наружу????!!!!

Это дурной тон!

Позабирайте это нафик, лучше тщательнее чистите юзерский инпут!!

Кулибины млин :)

46. 10:00 - 18 Apr, 2003 - SalvadorLimones (imperia-gw.customer.adamant.net)

2Саньок: Дурной тон писать от чужих ников ... скоро будет реализован прикол с логином ... от залогиненых не будет писаться хостнейм.

47. 10:22 - 18 Apr, 2003 - Sanjok (Ghost.UAR.Net)

2 Лимонез:

:)) а кто пишет от моих ников?

у меня тут было всего 2(!!) поста (этот - третий)

№20, №46 и всё :)

48. 10:28 - 18 Apr, 2003 - Sanjok (Ghost.UAR.Net)

2 Лимонез...

можно выложить хотнейм чувака в формате ****.uar.net например, это будет секьюрнее.

а то если все будут знать где есть кто, то будет беда. И юзерский инпут фильтровать надо, а то XSS не избежать.

49. 10:38 - 18 Apr, 2003 - Dadya[EZ] (Proxy.UAR.Net)

Лимонес выложил хостнеймы для полного сходства с олгеймз! Он всегда завидовал креативному потенциалу Г_Джека - переманивал ньюсмейкеров, занимался мелкими пакостями, а теперь украл последнее и главное ноу-хау олгеймса: дурацкие колонки Трупера державною мовою (см. бессмертную статью про УТ на олгеймсе - найдите хотя бы 3 отличия от данного креатива=)), дурацкие коменты и хостнеймы после ников. Деймос, наверное, чувствует себя как дома - недаром ему понравилось =))) Может это очередной иезуитский ход по переманиванию Деймоса? Создать ему привычную среду обитания, но с лучшим дизайном... Только тут надо быть осторожным - за Деймосом могут прийти и другие =)))

50. 11:12 - 18 Apr, 2003 - Зоряна (mayday.nazgul.lviv.ua)

№32№32

а может я под другим ником запостила комент, гы

51. 11:13 - 18 Apr, 2003 - BoSH[RC] (slon.nazgul.lviv.ua)

2№41

Вибачте, вельмішановній пан Вухо. Тепер я бачу, що навіть у тому підерастічному ЦС комуніті Київа є порядні люди, які можуть рораховувати на підтримку львівської діяспори.

52. 11:14 - 18 Apr, 2003 - Зоряна (mayday.nazgul.lviv.ua)

№50

Дядя, как самый умный, сразу фсе выкупил :)

53. 11:16 - 18 Apr, 2003 - SalvadorLimones

тест

54. 11:16 - 18 Apr, 2003 - BoSH[RC] (slon.nazgul.lviv.ua)

2#50

Дядя, дети в клубах читая твой комент плачут, поражённые величием твоего ума!

55. 11:17 - 18 Apr, 2003 - Sanjok (Proxy.UAR.Net)

№54 Но я всё равно через прокси сюда ходить буду, тут до чужих хостнеймов охочие :)

56. 11:18 - 18 Apr, 2003 - BoSH[RC] (slon.nazgul.lviv.ua)

2Дядя

А я плачу, читая твои новости на "назгуле"...

поражённый...

57. 11:21 - 18 Apr, 2003 - SalvadorLimones

2Саньок: НАМ ТАК НУЖЕН ТВОЙ ХОСТНЕЙМ! Ты что журнала Хакер перечитал? Та быстрей формать винт ... к тебе уже стучат! =)

58. 11:24 - 18 Apr, 2003 - Зоряна (mayday.nazgul.lviv.ua)

№58

Сева, зачем Санька абыжаешь?

59. 11:25 - 18 Apr, 2003 - BoSH[RC] (slon.nazgul.lviv.ua)

2Лимонес

Уважаемый Лимонес!

Львовские поклонники Вашего сайта очень положительно восприняли Ваш смелый шаг приблизить дизайн ГИ к стандарту, задаваемому крупнейшими игровыми порталами.

Но хотелось бы узнать когда же наконец будет реализована возможность дублировать коменты простым обновлением странички?

С нетерпением ждём.

60. 11:32 - 18 Apr, 2003 - BoSH[RC] (slon.nazgul.lviv.ua)

2#61

Бьюсь об заклад, что Дядя умнее чем годовая подписка "Хакера" + 2 номера "Натали"!

61. 11:32 - 18 Apr, 2003 - SalvadorLimones

2Бош: Мы работаем над этим ... это оказалось не так просто! =)))

2Саньок: Не слишком увлекайся ... есть еще другие прелести жизни, Зоряна например ;)

62. 11:33 - 18 Apr, 2003 - Зоряна (mayday.nazgul.lviv.ua)

Но наш шановный дядя EZ, пан Павло, все равно умнее твоего журнала!!!!

63. 11:34 - 18 Apr, 2003 - Зоряна (mayday.nazgul.lviv.ua)

№63

Не гони, Федар!

64. 11:34 - 18 Apr, 2003 - SalvadorLimones

Зачем ты так Натали? Архиполезный журнал! Где ты еще узнаешь по 1 вид оргазмов у него и 100 у нее? =)))

65. 11:35 - 18 Apr, 2003 - Sanjok (Proxy.UAR.Net)

2СальвадорЛимонес - вот тут ты прав! Зоряна рулит!

66. 11:37 - 18 Apr, 2003 - SalvadorLimones

2Саньок: Еще нехватало мне читать прогамерскую литературу ... у меня другая направленность.

67. 11:37 - 18 Apr, 2003 - Зоряна (mayday.nazgul.lviv.ua)

№67

эт к чиму вааще?

68. 11:39 - 18 Apr, 2003 - SalvadorLimones

Это к тому ... что очень интересный журнал ... так отступление от темы.

69. 11:39 - 18 Apr, 2003 - Sanjok (Ghost.UAR.Net)

прогамерскую != прогРамерскую :)

одну из них тебе по работе надо читать

70. 11:42 - 18 Apr, 2003 - Misha (slon.nazgul.lviv.ua)

Следуя ЦУ переданому по рассылке от Thu, 18 Apr 2003 11.04.2003, админ НЗ-2 Misha на чекпоинте отметился, камент запостил.

P.s.:Чарівника на мило за махінацію з рунами

=)

71. 11:49 - 18 Apr, 2003 - HR|Joe (195.248.169.59)

ваще то я ничего не понял :))))))#50 тупо раскрыл вселенский замысел72. 11:50 - 18 Apr, 2003 - Dadya[EZ] (Proxy.UAR.Net)

Перестаньте отвлекать Санька от создания сайта!

Он его почти доделал.

Почти...

Т.Т

:~0

73. 11:53 - 18 Apr, 2003 - HR|Joe (195.248.169.59)

пипец .. как это читать ..

я постил после комента номер 61..

а комент оказался 74.

мазги лагают может ?!

74. 11:56 - 18 Apr, 2003 - HR|Joe (195.248.169.59)

буду комментить себя ..

в общем не замысел а заговор, Джо ты дерево :-/

75. 12:35 - 18 Apr, 2003 - Dadya[EZ] (Proxy.UAR.Net)

2 Joe. Недаром все говорят, что я песдец какой умный =))))))))))))))))

76. 12:57 - 18 Apr, 2003 - Юра (slon.nazgul.lviv.ua)

Повинуясь ЦУ сисадмин НЗ-2 Юра на чекпоинте отметился, камент запостил.

77. 13:15 - 18 Apr, 2003 - SalvadorLimones

Что-то слишком много админов в Назшулах ... зафлудили все!

78. 13:22 - 18 Apr, 2003 - HR|Joe (195.248.169.59)

уволнять пора ..

Трупир миня бирёш в одмины?

79. 13:27 - 18 Apr, 2003 - Зоряна (mayday.nazgul.lviv.ua)

Малинький, наифный Джо

80. 13:28 - 18 Apr, 2003 - Зоряна (mayday.nazgul.lviv.ua)

тебе, Джо, в начном кашмаре даже не снилась, что значит быть админам в Назгуле

81. 13:38 - 18 Apr, 2003 - Cris (ua-nat.univ.kiev.ua)

Джо, ты что книжек не читаеш ? =)Назгули - це хитрі хтиві потвори! Вони вештають по всій землі і заважають людям розважатись! Будь обережний, ти ж бачиш дівчина хоче тебе застерегти від величезної помилки :D.

Ти їй не байдужий!

82. 13:43 - 18 Apr, 2003 - Зоряна (mayday.nazgul.lviv.ua)

№84

Ото ж бо й воно, Крісе, ти правельно зрозумів.

83. 14:00 - 18 Apr, 2003 - BoSH[RC] (slon.nazgul.lviv.ua)

Как обычно - колонка БоШа самая народно-любимая, коменто-обильная и популярная.

Спасибо, спасибо, дорогие друзья. Только благодаря вашей поддержке я начинаю выбираться из той глубокой депрессии, в которую меня загнал ГринДжек лишив колонки на олгеймсе.

Сейчас я вижу, что и ГИ не так уж плох, тем более, что Лимонес взялся за ум и решил наконец выбраца из срача, перестать мычать и привести сайт в нормальный вид.

84. 14:29 - 18 Apr, 2003 - reced1v (212.35.175.21)

родной язык решает

=)

85. 14:42 - 18 Apr, 2003 - Cris (ua-nat.univ.kiev.ua)

2 №85А как правильно ударение?

ЗОряна, ну хвороба є така, чи ЗорЯна - просто ім'я дівоче =))

86. 14:46 - 18 Apr, 2003 - Lena (slon.nazgul.lviv.ua)

Следуя ЦУ переданому по рассылке от Thu, 18 Apr 2003 14:00:59, админ НЗ-2 Plastic Dolly на чекпоинте отметилась, камент запостила.

Деж так гнать?

Цукорку хочеш?

87. 14:47 - 18 Apr, 2003 - Vampiro_ua (h66.212-1-96.gal.ukrpack.net)

И все равно Назгул лучший во Львове =)

88. 15:15 - 18 Apr, 2003 - beHigh | BeReZa (ln2-191.users.lucky.net)

Оце ви, хлопці та дівчати, загоняєтеся... мені аж смішно від цього театру абсурду имені Подерв'янського стало... дзенькую бардзо за чудовий настрій =)

89. 15:19 - 18 Apr, 2003 - Dadya[EZ] (Proxy.UAR.Net)

2 №84 Крис, ты ж в коментах моей колонки уже пришел к пониманию, что Джо делает с книжками, а теперь о5 тупишь!

А дивчына только что убила плод моей полугодовалой работы - переманивал его в админы, переманивал - он уже почти квартиру в Днепре продал, а она спугнула. Вся работа насмарку - чем теперь перед Трупиром отчитываться буду? Это должно было стать моим главным подвигом на пасаде менеджера з киберспорту мережи клубив Назгул.

90. 15:23 - 18 Apr, 2003 - Зоряна (mayday.nazgul.lviv.ua)

№88

угадай с трех раз

91. 15:24 - 18 Apr, 2003 - BoSH[RC] (slon.nazgul.lviv.ua)

2№92

То, чем Джо читает книжки...

То, чем Дядя будет отчитываца...

М-дя

92. 15:25 - 18 Apr, 2003 - Зоряна (mayday.nazgul.lviv.ua)

№92

Ты ба, яка я пидла та пидступна...

93. 15:32 - 18 Apr, 2003 - viCe

№92

Получаеться не такой ты уш дядя EZ и умный, каким показался благодя многочисленым фоткам. Год Дядинай работы = одному каменту Заряны.

94. 15:46 - 18 Apr, 2003 - BoSH[RC] (slon.nazgul.lviv.ua)

Абсолютный рекорд - 97 коментов менее чем за сутки.

И это при том, что креатифф на украинском языке, непонятном для многих киевлян!

Плач ГринДжек, глядя на то, какого автора ты потирял.

95. 16:02 - 18 Apr, 2003 - BoSH[RC] (slon.nazgul.lviv.ua)

2#44

Шама, а что означает твой коментарий?

96. 16:03 - 18 Apr, 2003 - Olimp (slon.nazgul.lviv.ua)

Следуя ЦУ переданому по рассылке от Thu, 18 Apr 2003 11.04.2003, сисадмин Olimp на чекпоинте отметился, камент запостиk.

97. 16:10 - 18 Apr, 2003 - Royal.nz (slon.nazgul.lviv.ua)

Следуя ЦУ переданому по рассылке от Thu, 18 Apr 2003 14:00:59, сисадмин Миша на чекпоинте отметился, камент запостил.

98. 16:23 - 18 Apr, 2003 - Cris (ua-nat.univ.kiev.ua)

Вот это я понимаю, ты, Бош, порядок навел!

Все исправно зашли запостили, отметились.

Дисциплина получше чем в армии!!! =)

99. 16:51 - 18 Apr, 2003 - Veteranos (slon.nazgul.lviv.ua)

2№101 Говорят нам скоро униформу выдадут .....

100. 16:59 - 18 Apr, 2003 - Knyaz (slon.nazgul.lviv.ua)

Переписка занимательна но причина уже не заметна

101. 17:04 - 18 Apr, 2003 - Dragon (slon.nazgul.lviv.ua)

2#99

Ты бы еще белыми буквами написал, так чтоб вообще ничего не видно было.Меня искренно порадовали ваши восхищения.

Хотя никто не понял о чём идет речь, но, тем не менее, эта речь всем (почти) понравилась.

А некоторые поняли кратив по своему (Лена, Шаман)

Всем спасибо за внимание!

102. 17:05 - 18 Apr, 2003 - Knyaz (slon.nazgul.lviv.ua)

Кстати....

Следуя ЦУ переданому по рассылке от Thu, 18 Apr 2003 14:00:59, админ НЗ-1,2 Knyaz на чекпоинте отметился, камент запостил.

103. 17:52 - 18 Apr, 2003 - bestOne eCeHuH. NazguL (slon.nazgul.lviv.ua)

Следуя намеку от Fri, 18 Apr 2003 17:44:04, главный халявщик НЗ-1,2,км b1~eCeHuH.NZ на чекпоинте отметился, камент запостил.

104. 17:57 - 18 Apr, 2003 - bestOne JexteR. NazguL (slon.nazgul.lviv.ua)

Следуя намеку от Fri, 18 Apr 2003 17:10:04, главный халявщик НЗ-1,2,км JexteR на чекпоинте отметился, камент запостил.

105. 18:00 - 18 Apr, 2003 - bestOne Pa3ga4a. NazguL (slon.nazgul.lviv.ua)

Следуя намеку от Fri, 18 Apr 2003 17:10:04, главный халявщик НЗ-1,2,км Pa3ga4a на чекпоинте отметился, камент запостил.

106. 18:01 - 18 Apr, 2003 - bestOne Andre1ka. NazguL (slon.nazgul.lviv.ua)

Следуя намеку от Fri, 18 Apr 2003 17:10:04, главный халявщик НЗ-1,2,км Andre1ka на чекпоинте отметился, камент запостил.

107. 18:04 - 18 Apr, 2003 - bestOne Kabyki. NazguL (slon.nazgul.lviv.ua)

Следуя намеку от Fri, 18 Apr 2003 17:10:04, главный халявщик НЗ-1,2,км OHoprienko на чекпоинте отметился, камент запостил.

108. 18:09 - 18 Apr, 2003 - BoSH[RC] (slon.nazgul.lviv.ua)

2#106-110

Ребята, я вами горжусь! Молодцы! Так держать!

109. 18:30 - 18 Apr, 2003 - SalvadorLimones (213.130.25.79)

Бошу есть куда стремиться - надо сделать так чтобы все админы и халявщики проявляли скилл искуственного интеллекта - т.е. постили комменты со смыслом отличным друг от друга ... и вступали в дискуссии.

110. 19:13 - 18 Apr, 2003 - HR|Joe (195.248.169.59)

уверен над этай функцией Трупир сийчас ламаит голову сибе.. и разлмаываит астальным

111. 20:06 - 18 Apr, 2003 - Veteranos (slon.nazgul.lviv.ua)

2 №112 Пока проходим дисциплину ........

112. 20:11 - 18 Apr, 2003 - Veteranos (slon.nazgul.lviv.ua)

А решение проблемы искуственного интелекта маячит где-то в далеком светлом будущем

113. 20:26 - 18 Apr, 2003 - 4reSter (mail.km.if.ua)

Да кстати Трупер забыл написать что за 1 год своей работы вназгуле Драгон также побывал в Коломые где его чуть не попиздили месные аборигены каторые кроме как в морду бить ничего неумеют :)

114. 20:28 - 18 Apr, 2003 - Dragon (slon.nazgul.lviv.ua)

2#115

Нам искуственный интелект не нужен. Нужно тупо исполнять то, что говорят.

Вот Трупер и решил проверисть насколько админы исполнительны :)

То-есть, Трупер сознательно тормозит развитие инскуственного интелекта.

115. 20:59 - 18 Apr, 2003 - Veteranos (slon.nazgul.lviv.ua)

2 №117 В одном ты прав , нам искуственного интелекта явно не нужно , и своего хватает

116. 21:02 - 18 Apr, 2003 - SalvadorLimones (213.130.25.79)

И это правильно ... главные критерии для админа: культурный, не дурак, исполнительный ...Тут нет слова инициативный!

117. 21:18 - 18 Apr, 2003 - Veteranos (slon.nazgul.lviv.ua)

2 №116 Привет местным аборигенам , Форестер а када ты мне MX500 подариш ? ))))

118. 21:40 - 18 Apr, 2003 - тест на дырку (slon.nazgul.lviv.ua)

">

119. 21:40 - 18 Apr, 2003 - SalvadorLimones

Тесть прошел? ЛОЛ!

120. 21:41 - 18 Apr, 2003 - SalvadorLimones

кулхацкеры

121. 21:41 - 18 Apr, 2003 - тест на дырку2 (slon.nazgul.lviv.ua)122. 21:54 - 18 Apr, 2003 - Olimp (slon.nazgul.lviv.ua)

Чё!!! Драгон слабо!!!

123. 22:00 - 18 Apr, 2003 - Olimp (slon.nazgul.lviv.ua)

Да, Драгон ты молодец!!!!!!!! Ты попробуй свою "Мастер и Маргариту" написать!!!!!

124. 22:12 - 18 Apr, 2003 - Dragon (slon.nazgul.lviv.ua)

Olimp

Слабо что???

А до написания таких шедевров как "Мастер и Маргарита" мне еще несколько креативов слабать нужно, чтоб практики больше было.4reSter

До "чуть не попиздили" еще многого не хватало. Так что ситуация была не настолько устрашающая ;)

Жалко, что местные аборигены ничего больше не умеют. Хотелось научить их чему-то светлому и красивому... будем надеятся, что старт был дан хороший :)

125. 00:36 - 19 Apr, 2003 - LiquidStorm (194.44.253.65)

2Haccker (slon.nazgul.lviv.ua)

Ото більше і плотніше бачити б рідНУ сПІВОчу мову в КуЛ АС НЕті. warez coming soon it 2+ days. GrEeTz 2 all adm/sysadm level 0 @ NAZgul

126. 00:38 - 19 Apr, 2003 - LiquidStorm (194.44.253.65)

2Haccker

упс ;-) rulling fw/open80 - where th fk iz --dport 80 forward ????

127. 00:43 - 19 Apr, 2003 - bestone oxomnick|nz (firtka.lviv.farlep.net)

2Haccker

Думаю пожелееш 8). Мейл мне тож попрошу сделать, только скажы к кому обращятса с

логином.

2Slon

Привет! Хочу сообщить что 168-ой уже популярен, респект тебе за твои старания, надеюсь ты еще приедеш?

128. 08:13 - 19 Apr, 2003 - BoSH[RC] (ts0-ln65.dialup.lviv.farlep.net)

2Хацкир

Атвичаю па пунктам.

1. Наши отношения с Дядей находяца немножко не в той плоскости, чтоб можно было говорить о "чем больше ты попускаешь дядю", так что тут заступаца наверно не стоило. Кстати, а с какой это мышкой он там носица?

2. Про Г.Драгана - если п я не гордился, то наверна не раскидывал бы иго креатиффы па сети?

3. А по поводу "можешь меня за это уволить.." я бы сказал, что скорее это случица за дырку в проксе

129. 11:06 - 19 Apr, 2003 - nn (194.44.246.118)

=)

130. 16:05 - 19 Apr, 2003 - Haccker (slon.nazgul.lviv.ua)

2 bestone oxomnick|nz уже пожалел...

мейл только для работников сети клубов Nazgul, обращатся ко мне.2 LiquidStorm (194.44.253.65) - разница в том, что закомментирована строчка, которая ограничивает трафик только до ip провайдера в Киеве. Пиши в аську.

131. 01:40 - 20 Apr, 2003 - kpd.Part1zan (213.130.25.79)

Ну не пиздец?

132. 10:12 - 20 Apr, 2003 - Вар (dyn-u89.iclub.rv.ua)

Точна !

133. 18:48 - 20 Apr, 2003 - 5трови4 (mayday.nazgul.lviv.ua)

2№135

Еще не пиздец... Скоро тут атметицца наша уборщица клуба НЗ-1 и трое охранников, которые пока что только проходят курсы интернета, вот тогда будет пиздец.... А пока это так, маленькие пиздюлинки....

134. 08:57 - 21 Apr, 2003 - Peter (ts0-ln119.dialup.lviv.farlep.net)

Чесно кажучи, я нічорта незрозумів. Це, мабуть, наслідки вчорашньої забави... зараз 8.30 ранку... Це ж треба бути таким ідіотом, щоб після того всього потрапити на роботу з самого рання. По мірі тверезіння яспро бую щось сказати. А поки шо - by!

135. 14:28 - 22 Apr, 2003 - WaRTHoG_Yan (193.247.39.42)

Spasibo Dragonu :))))

136. 15:52 - 22 Apr, 2003 - dFL*|Russophobe (plaza.ntu-kpi.kiev.ua)

я єбу вабше...шо такоє???

137. 19:27 - 22 Apr, 2003 - bestone oxomnick|nz (mayday.nazgul.lviv.ua)

Haccer

А я разве не работник?

Правда я даже не видел тебя ни разу =)

Ты вместо Андрея работаеш насколько я понял.

138. 20:19 - 22 Apr, 2003 - MIU (varyag.tsua.net)

я живу в КиевеBgC | TopMo3

139. 00:18 - 23 Apr, 2003 - bestone oxomnick|nz (firtka.lviv.farlep.net)

Ето к чему?

140. 13:46 - 24 Apr, 2003 - Haccker (slon.nazgul.lviv.ua)

2 bestone oxomnick|nz - авторизуй аську141. 22:47 - 27 Apr, 2003 - Butcher (62.41.48.5)

Следуя ЦУ переданому по рассылке от Thu, 18 Apr 2003 11.04.2003, админ НЗ-Kolomiya Butcher на чекпоинте отметился, камент запостил.

Просьба повысить зарплату, дать больше халявы, админский пасворд и после всего етого не бить по лицу :D

142. 23:13 - 29 Apr, 2003 - V1rus (62.41.48.5)

Следуя ЦУ переданому по рассылке от Thu, 18 Apr 2003 11.04.2003, админ НЗ-Kolomiya V1rus на чекпоинте отметился, камент запостил.

Да хер с ним, нечего просить не буду, я лучше помолчу !!!

143. 16:58 - 18 Feb, 2006 - Mr_VaMPIRe

надо

144. 23:56 - 25 Aug, 2007 - ghj (good.meat.volia.net)

jj

Всего комментариев: 144
Страницы:  1  2  Next (>) 


Для того чтобы иметь возможность прокомментировать, нужно залогиниться.

| Login

На сайте 27 посетителей

| Реклама

| Голосование

Do you like this old design?

 
Yes
 
No
 
I don't care